Положення про бізнес-чемпіонат “Бос.ViAL”

Даним Положенням регулюються питання організації, проведення, участі та визначення переможців бізнес-чемпіонату “Бос.ViAL”.

1. Загальні положення

1.1. Бізнес-чемпіонат “Бос.ViAL” (надалі ‒ Чемпіонат) є інтерактивним онлайн-змаганням з управління економічними процесами у тренінгових виробничих компаніях та ринковому середовищі на базі комп’ютерної програми – бізнес-симуляції ViAL+.

1.2. Чемпіонат проводиться ТОВ «Компанія інтелектуальних технологій» (надалі ― КІНТ) на оплачуваній основі у відповідності до чинного законодавства і статутних видів діяльності КІНТ.

2. Місія, мета, завдання Чемпіонату

2.1. Місією Чемпіонату є особистісний розвиток і підтримка представників майбутньої економічної та бізнес-еліти України через розкриття здібностей учасників, опанування ними відповідних знань і компетенцій та виховання проактивної життєвої позиції.

2.2. Мета Чемпіонату – спонукання молоді до вибору професії, націлення її на ефективне навчання протягом життя, подальшу соціалізацію,  самореалізацію й отримання життєвого досвіду, професійне зростання, формування soft skills і професійних навиків.

2.3. Завдання Чемпіонату:

 • розвиток вміння учасників брати на себе відповідальність за прийняті рішення, визначати й долати ризики, здатності планувати і досягати поставлених цілей;
 • формування ініціативності, підприємливості та проактивної особистісної позиції;
 • отримання учасниками відповідних компетенцій, практичних умінь і навичок з управління економічними процесами на підприємстві та в ринковому середовищі;
 • налаштування учасників на соціальну інтеграцію, вибір професії або спеціалізації та створення підґрунтя для майбутнього працевлаштування;
 • надання учасникам відповідних теоретичних знань, навчання застосовувати набуті знання з економічних дисциплін на практиці;
 • підвищення економічної грамотності;
 • надання можливості заробляти за рахунок власних умінь, здібностей, ефективно прийнятих рішень.

3. Учасники Чемпіонату

3.1. У Чемпіонаті можуть брати участь усі бажаючі, хто прагне спробувати себе в підприємницькій діяльності.

3.2. Участь неповнолітніх осіб можлива лише за згодою батьків. Відповідальність за отримання батьківської згоди на участь у Чемпіонаті покладається на учасника

4. Умови проведення Чемпіонату й організаційні моменти

4.1. Головою Генеральний директор ТОВ «Компанія інтелектуальних технологій».

4.2. Організаційний комітет складається із зацікавлених осіб у складі:

 • фахівця з інформаційного просування;
 • супервайзера з підтримки клієнтів;
 • фахівця з підтримки клієнтів по телефону (гарячій лінії);
 • фахівця з підтримки клієнтів в Інтернеті, соціальних мережах й електронною поштою;
 • технічного адміністратора.

4.3. Інструментальне та методичне забезпечення Чемпіонату здійснює Компанія інтелектуальних технологій.

4.4. Участь у Чемпіонаті може бути індивідуальною або командною. Максимальна кількість гравців у команді — чотири, мінімальна — два учасника.

4.5. Участь у Чемпіонаті є платною для учасників та коштує 490 (чотириста дев’яносто) гривень за індивідуальної участі. За командної форми змагання надаються знижки прямо пропорційно до кількості членів у команді. 

4.6. Кожен учасник Чемпіонату має пройти попередню реєстрацію на сайті Компанії Інтелектуальних Технологій за адресою: kint.com.ua в розділі “Бізнес-чемпіонат Бос.ViAL”. Реєстрація відкрита до 17 червня 2019 року (включно). Можлива додаткова реєстрація під час проведення турніру за бажанням. Під час реєстрації учасник вказує наступні дані:

4.6.1. Прізвище, ім’я та ім’я по батькові. Під час реєстрації команди зазначається її капітан.

4.6.2. Електронну адресу для обміну файлами-ключами (див. п. 4.7). Зазначення електронної пошти є ОБОВ’ЯЗКОВИМ. Адреса має бути коректною, індивідуальною, з повним доступом учасника до неї протягом усього часу. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ вказувати електронну скриньку навчального закладу, учителів, батьків або інших родичів і друзів. У випадку дублювання адреси до реєстрації буде допущений перший запис за датою реєстрації. Решта учасників з дубльованими електронним адресами не будуть допущені, якщо вони не уточнять свої адреси.

4.6.3. Назву власного тренінгового підприємства, яка генерується учасником або командою учасників  відповідно до бажань, поглядів і намірів. Забороняється використовувати у назві нецензурні слова і/або терміни, які ображають людську, національну, релігійну, політичну, гендерну ідентичність.

4.6.4. Контактний телефон ‒ використовується для надсилання СМС-повідомлення про надходження мотиваційного завдання, старту Чемпіонату, відбору до півфіналу і фіналу Чемпіонату, а також для уточнення реєстраційних даних.

4.6.6. Область проживання.

4.7. Після закінчення реєстрації учаснику пропонується оплатити участь у Чемпіонаті через систему LiqPay. Підтвердженням участі є квитанція, який прийде на вказану електронну адресу. Відсутність квитанції не дозволить взяти участь у Чемпіонаті.

4.8. Учасник може змінити свої реєстраційні дані, звернувшись письмово до організаторів за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або повторно пройшовши реєстрацію.

4.9. У разі реєстрації учасника декілька разів для участі в Чемпіонаті будуть використані останні за часом реєстрації дані учасника.

4.10. Чемпіонат стартує 18 червня 2019 року. До участі допускаються всі учасники, які зареєструвалися й оплатили свою участь до 18 червня включно.

4.11. Чемпіонат проходить в один етап з 18 червня до 16 липня 2019 року включно.  Рішення приймаються кожного дня з понеділка по п’ятницю. Субота і неділя є вихідними днями.

4.12. Оголошення списку переможців відбудеться 19 липня 2019 року.

5. Вимоги та порядок дій учасника під час Чемпіонату

5.1. Першим кроком участі у Чемпіонаті є інсталяція комп’ютерної програми – бізнес-симуляції ViAL+. Детальна інструкція для встановлення і посилання на програму-інсталятор розміщені на сайті kint.com.ua у пункті меню «ViAL+»«Завантажити симуляцію». Обов’язковою вимогою є наявність на ПК ОС Windows (версія від ХP і новіше).

5.2. Дистанційне прийняття рішень учасником відбувається таким чином:

5.2.1. Рішення приймаються у будні дні з понеділка по п’ятницю включно.

5.2.2. У першій половині дня на поштову скриньку учасника надсилається файл-ключ запуску бізнес-симуляції ViAL+ у вигляді: ViAL_enter_file_<номер актуального періоду>_period_kompany_<номер компанії>.enc.

5.2.3. Учасник зберігає даний файл-ключ на робочий комп’ютер. Запускає бізнес-симуляцію ViAL+, вибирає збережений файл-ключ, приймає рішення по діяльності компанії, зберігає його і до 01:00 наступної доби в обов’язковому порядку надсилає виключно на поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Рішення учасників вводяться в систему бізнес-симуляції ViАL+ із поштової скриньки Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і в автоматичному режимі опрацьовуються. У зв’язку з цим надсилання рішення на будь-яку іншу поштову  скриньку Компанії інтелектуальних технологій не дозволить прийняти й опрацювати рішення.

5.2.4. Час і місце прийняття рішення обираються учасником самостійно протягом дня. На прийняття рішення в середньому необхідно 15-60 хвилин. Головна вимога до учасника надсилання файла прийнятого рішення до 02:00 (наступної доби після дати надсилання файлу). Протягом дня можливе коригування рішення. У системі буде враховане останнє надіслане рішення учасника.

5.2.5. Рішення приймається учасником протягом того дня, в який отримано файл-ключ. Якщо учасник не встиг прийняти рішення протягом дня отримання файл-ключа, то він пропускає один період. Повернутися у минулий період неможливо. Наступного дня попередній файл-ключ стає недійсним. Учасник має відкрити новий файл і продовжує приймати рішення з новим файлом-ключем.

5.2.6 У разі прийняття учасником рішення з використанням старого файлу-ключа, надсилання попереднього рішення або рішення іншого учасника йому виноситься попередження. При повторенні подібних ситуацій учасник дискваліфікується.

6. Визначення переможців Чемпіонату

6.1. Визначення переможців Чемпіонату відбувається на основі показників комплексного автоматичного рейтингу бізнес-симуляції ViAL+ без участі організаторів і працівників Компанії інтелектуальних технологій.

6.1.1. Показниками зазначеного рейтингу підприємства учасника є загальний бал, прибуток підприємства, доля ринку, яку підприємство опанувало, продуктивність праці на підприємстві, рентабельність, чистий грошовий потік, коефіцієнт загальної та поточної ліквідності, кількість та сума контрактів, вартість активів, асортимент продукції, ефективність використання сировини і торгівельних площ.

6.2. За результатами рейтингу визначається п’ятірка підприємств-лідерів,  керівники яких (учасники) проходять у півфінал.

6.3. Переможцем Чемпіонату вважається власник віртуальної компанії, що посіла І місце за автоматичним комплексним рейтингом бізнес-симуляції ViAL+ в групі. Також відзначаються учасники, які займуть з II по V місце в рейтингу, і які стануть лауреатами Чемпіонату.

6.4. Переможець й лауреати Чемпіонату відзначаються грошовими преміями в  залежності від призового фонду Чемпіонату і зайнятого місця.

6.4.1. Виплата проходить протягом тижня після оголошення результатів Чемпіонату за механізмом, який буде повідомлено додатково Переможцю і Лауреатам Чемпіонату.

6.4.2. Усі податки, передбачені чинним законодавством України за отримання винагороди, учасники сплачують самостійно.

6.5. Переможці, лауреати та учасники відзначаються сертифікатами Компанії Інтелектуальних Технологій про участь у Чемпіонаті (проходження Інтерактивного тренінгу з управління компанією з використанням бізнес-симуляції ViAL+ обсягом 40 годин). Доставка сертифікатів по Україні оплачується учасниками.

6.6. Всі переможці і лауреати Чемпіонату автоматично стають півфіналістами VІI Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2020" у відповідних до свого статусу і віку лігах (Учнівській, Студентській, Сімейній або Лізі наставників).

7. Фінансове забезпечення Чемпіонату

7.1. Фінансування Чемпіонату здійснюється за рахунок організаторських коштів, платежів учасників, інших легітимних джерел відповідно до чинного законодавства України.

8. Прикінцеві положення

8.1.Оргкомітет Чемпіонату може вносити незначні зміни у правила Чемпіонату, які не порушують загальну процедуру проведення Чемпіонату і не ставлять у дискримінаційне становище жодного одного учасника.

8.2.У разі внесення змін у правила всі учасники Чемпіонату інформуються про них шляхом надсилання листа на електронну адресу, вказану при реєстрації.

8.3.Усі зареєстровані учасники, які беруть участь у Чемпіонаті, приймають усі пункти даного Положення та погоджуються з ними в повній мірі.

8.4. Дане Положення діє до закінчення Чемпіонату і завершення всіх необхідних організаційних моментів ― 31 липня 2019 р.


Реєстрація на VІII Всеукраїнський бізнес-турнір "СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2021"

Запрошуємо учнів, студентів, батьків, педагогів до участі

РЕЄСТРАЦІЯ 

триває до 23:00 20 лютого 2021 року

перший ключ 23 лютого після 08:00

Контакти: 050-809-11-86, 097-224-29-21

Інформаційний лист

Положення

Детальніше

Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Про КІНТ

Інформація про ТОВ "Компанія інтелектуальних технологій"

Юридична адреса:

04210, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграду, 12Ж

Для кореспонденції:

04210, м. Київ, а/с 189

Контакти:

+38 (050) 809-11-86,

+38 (097) 224-29-21

pr@kint.com.ua

director@kint.com.ua

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+