Компанія інтелектуальних технологій відтепер є партнером Центру розвитку креативного підприємництва Української інженерно-педагогічної академії. Ми долучилися до проекту Create Creative Entrepreneurs у межах програми Британської Ради в Україні Creative Spark.

Окрім нашої держави, ця програма реалізовується в Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Азербайджані, Вірменії та Грузії. Її основна мета — вирішення проблеми безробіття молоді  через підтримку підприємницької освіти та створення центрів підтримки підприємництва.

Для цього будуть проводитися тренінги та активності з розвитку підприємницьких навичок у студентів та креативних підприємців, починаючи від пітчингу ідей та започаткування бізнесу й до захисту інтелектуальної власності та запровадження кредитних ліній. У межах програми запустять digital-програми для вивчення англійської мови, включаючи навчальні платформи та масові відкриті онлайн-курси (MOOCs) англійської мови для підприємництва.

Перший вебінар Create Creative Entrepreneurs від директора КІНТ і співавтора симулятора підприємства ViAL+ Віталія Паздрія відбувся 23 квітня. Залучені до нього українські студенти й підприємці-практики змогли познайомитися з можливостями використання бізнес-симуляторів в освітній діяльності і в підготовці підприємців. Зокрема, їм презентували першу вітчизняну симуляцію підприємства ViAL+.

Про всі подальші успіхи проекту за участі Компанії інтелектуальних технологій можна дізнаватися у спільноті Create Creative Entrepreneurs на Facebook. Будемо раді бачити Вас серед її учасників!

 

Коронавірусу не здаємося! І продовжуємо дистанційно готувати українську бізнес-еліту в симуляторі підприємства ViAL+. З 24 по 27 березня в ролі керівників виробничих компаній практикувалися студенти Коледжу інформаційних систем і технологій КНЕУ імені Вадима Гетьмана (КІСіТ).

Організатором виробничої практики для 70 студентів КІСіТ стала їхня наставниця Ольга Антонівна Шульга. А керували процесом і підтримували майбутніх фахівців її колеги — Олена Володимирівна Дуріхіна, Віталій Маркович Черненко, Надія Михайлівна Кожухар та Інна Павлівна Максименко.

Що найбільше сподобалося практикантам? За їхніми відгуками — відчуття конкуренції, можливість вибороти лідерство на ринку. Багатьом імпонувала можливість самореалізації в ролі керівника компанії. Деяких учасників зацікавило створення й реалізація стратегії виробництва нової продукції, постачання її на ринок та встановлення цін.

У майбутньому студентству КІСіТ хотілося б більше можливостей для гри з овердрафтом, присвячених проходженню окремих періодів симулятора відеоуроків та мобільну версію ViAL+. Врахуємо і вдосконалимося!

Ви теж можете замовити проходження студентської інтерактивної практики з управління компанією в нашому бізнес-симуляторі. Подробиці тут.

Інноваційні освітяни з усієї України зберуться на вернісаж-практикумі з підприємливості й управління вже втретє. І щоразу їхні досягнення в економічній і бізнес-освіті молоді приємно дивують, а обговорення присвячені найактуальнішому, «найболючішому», найцікавішому. По що ж ітиметься на ІІІ Всеукраїнському вернісажі-практикумі для сучасних керівників закладів освіти, вчителів і викладачів «Профорієнтація і підприємливість в освітньому процесі й управлінні закладом освіти: сучасний стан, перспективи і виклики»?

Майстер-класи і презентації для керівників закладів освіти

Слово організаторам

Організатори заходу, Компанія інтелектуальних технологій і КНЕУ імені Вадима Гетьмана, підготували декілька майстер-класів для учасників вернісажу-практикуму. Управлінці освітньої сфери почують багато нового й цікавого стососно професійної орієнтації молоді від начальника відділу профорієнтації КНЕУ Мирослави Яременко.

Про основи й тенденції ефективного стратегічного менеджменту закладів освіти розповість директор Компанії інтелектуальних технологій і доцент КНЕУ Віталій Паздрій. Майстер-класи доцента КНЕУ Тетяни Ларікової на практичних кейсах охоплять відразу декілька важливих питань менеджменту закладу освіти: основи організації бухгалтерського обліку, облікову й кадрову політику, штатний розпис.

Інновації і перспективи від запрошених експертів

Виклики й перспективи підвищення кваліфікації освітянина з учасниками педагогічного вернісажу обговорюватиме експерт НАЗЯВО, доцент НАУ, представниця Центру професійного розвитку освіти Марина Дей. Завідувач кафедри професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти УМО Лариса Сергеєва презентує проектну діяльність як окрему форму підвищення кваліфікації освітянина.

Тому, як знайти підтримку для власного чи учнівського проекту на всеукраїнському й міжнародному рівнях, правильно скласти й подати ґрантову заявку, буде присвячений майстер-клас засновників Асоціації проектних менеджерів України Любові Смиковської і Наталії Орлової. Олена Клименко, PR-менеджер ТОВ «НАВІГАТОР СИСТЕМ», запропонує управлінцям-освітянам майстер-класс на тему: «Готові компоненти для створення ІТ-інфраструктури закладу освіти. Modern Workplace».

Літературні новинки

Окремими яскравими штрихами експозиції вернісажу-практикуму стануть презентації літературних новинок. На ІІІ Всеукраїнському вернісажі-практикумі «Профорієнтація і підприємливість в освітньому процесі й управлінні закладом освіти: сучасний стан, перспективи і виклики» будуть представлені одразу 4 посібники, які нещодавно побачили світ.

Це «Електронний бізнес» Олени Зайцевої, «Ділове спілкування» Ольги Авраменко, «Підприємницька діяльність» Тетяни Пальчевської і «Лідерство» Лариси Сергеєвої. У кожному з них — не лише цікаві теорії, а й багато зібраного роками практичного матеріалу.

Майстер-класи для вчителів і викладачів

Якщо об՛єднати все різноманіття майстер-класів для вчителів і викладачів під одним девізом, напевне, він звучатиме так: «Удосконалюй себе і свою роботу з усіх сил і всіма способами».

На допомогу педагогу

Перший майстер-клас від доцента УМО і тренера НУШ Наталії Гончаренко розкриє виклики й перспективи підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Потім провідний менеджер із розвитку бізнесу ТОВ «НАВІГАТОР СИСТЕМ» Світлана Хілай поділиться ідеями й досвідом упровадження комп’ютерних технологій і модернізації навчального процесу в цілому.

Як навчити покоління гаджетів кібербезпеці та кібергігієні? Відповідь на це питання є у доцента КНЕУ Ганни Мамонової та її студентки Анастасії Петренко. Вони проведуть для учасників вернісажу-практикуму майстер-клас «Основи кібергігієни в освітньому процесі сучасного закладу освіти».

Вічному й актуальному питанню профорієнтації школярів буде присвячений майстер-клас маркетингового директора ChoiZY Вероніки Лукаш. Бізнес усе більш активно долучається до професійної підготовки його майбутніх працівників зі шкільної лави і це, безумовно, радує. А секрети того, як бути гарним оратором, доносити до своїх учнів профорієнтаційні та інші ідеї так, щоб вони слухали, затамувавши подих, розкриє кандидат педагогічних наук Світлана Дубовик.

Експозиція ViAL+

Дуже приємно, що запрошені на вернісаж-практикум інноваційні педагоги присвятили цілі два майстер-класи нашій розробці, першій в Україні бізнес-симуляції ViAL+.

Учитель Скороходівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Наталія Давиденко поділиться досвідом навчання основам сімейного бізнесу у програмі-симуляторі учнів 5-7-х класів. Керівник Чутівського бізнес-центру учнівської молоді, учитель економіки Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. Надія Чернобай розповість про реалізацію навчання підприємливості в контексті уроків географії для учнів 8-9-х класів.

З нетерпінням чекаємо початку педагогічно-підприємницького вернісажу!

 

З 2018 року ми розкриваємо секрети економічної ефективності освітніх закладів усім, хто готовий їм почути. Для цього ми збираємо у стінах нашого друга й партнера, КНЕУ імені Вадима Гетьмана, найактивніших і найкреативніших педагогів, директорів та їхніх заступників з усієї України на вернісажі-практикумі. Так-так, саме на вернісажі. Адже бізнес-освіта у школі — справа дуже творча, і виставка досягнень у цій сфері не менш ефектна, ніж виставка картин.

ІІІ Всеукраїнський вернісаж-практикум "Профорієнтація й підприємливість в освітньому процесі й управлінні закладом освіти: сучасний стан, перспективи й виклики" в межах підготовки до турніру “Стратегія фірми2020” проходитиме 31 січня, з 10:00 до 16, у конференц-залі університету. Цього року на учасників чекають цікаві мотиваційні лекції з розвитку підприємливості, реалізації фінансової й економічної автономії закладу освіти та майстер-класи колег.

До участі у вернісажі-практикумі вже долучилися 120 педагогів і 60 управлінців освітніх закладів із усієї України. Хочете приєднатися до них? Тоді безкоштовно реєструйтеся до 23:59 30.01.2020 ТУТ.

Будемо раді вас бачити!

Реєстрація на VІII Всеукраїнський бізнес-турнір "СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2021"

Запрошуємо учнів, студентів, батьків, педагогів до участі

РЕЄСТРАЦІЯ 

триває до 23:00 20 лютого 2021 року

перший ключ 23 лютого після 08:00

Контакти: 050-809-11-86, 097-224-29-21

Інформаційний лист

Положення

Детальніше

Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Про КІНТ

Інформація про ТОВ "Компанія інтелектуальних технологій"

Юридична адреса:

04210, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграду, 12Ж

Для кореспонденції:

04210, м. Київ, а/с 189

Контакти:

+38 (050) 809-11-86,

+38 (097) 224-29-21

pr@kint.com.ua

director@kint.com.ua

Компанія інтелектуальних технологій на Facebook

 

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+