Нові досягнення бізнес-освіти: про завершення VI Всеукраїнського бізнес-турніру “Стратегія фірми-2019”

В кінці квітня 2019 року в залі засідань колегії Міністерства освіти і науки України відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського бізнес турніру “Стратегія фірми-2019”. Наймасштабніший волонтерський проект Турніру спрямований на формування у молоді, школярів і студентів нового, сучасного мислення, отримання відповідних компетентностей, вміння аналізувати навколишню ситуацію та прораховувати наслідки рішень, які приймаються. Бізнес-турнір у 2019 р. охопив 1930 учасників з усіх регіонів країни, які представляли більше 1200 закладів середньої, професійно-технічної і вищої освіти з 415 міст, 145 селищ міського типу та 318 сіл України.

Слід зазначити, що під час підготовки VI Всеукраїнського бізнес-турніру були проведені регіональні турніри, які охопили біля 3 тис. студентів вишів і учнів шкіл, проведені тренінги для вчителів, методистів, заступників директорів і директорів навчальних закладів у 19 містах, в яких прийняло участь 999 учасників.

Вже стало традицією участь у Всеукраїнських бізнес-турнірах іноземних студентів з балтійських країн, Польщі. Традиційно Всеукраїнський бізнес-турнір «Стратегія фірми 2019» проходив у чотирьох лігах: Учнівської, Студентської, Сімейної та Ліги наставників.

Середовищем бізнес-турніру стала потужна вітчизняна бізнес-симуляція ViAL+, яка реалістично моделює структуру виробничого підприємства, умови ринку й вітчизняної економіки. Протягом майже 4 місяців учасники змагалися дистанційно, онлайн, а 17–19 квітня зібралися на очний фінал у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді. Їхнім завданням було створити виробниче підприємство налагодити виробництво, вивести підприємство в лідери за прибутками, зайняти провідні позиції на ринку. Конкурентами при цьому виступали компанії інших учасників турніру.

Після напружених змагань протягом з січня по квітень місяці переможцями стали:

  • в Учнівській лізі учень 10-го класу школи №25 м.Кропивницького Дмитро СОТНІЧЕНКО;
  • в Студентській лізі студент ІІІ курсу Національного університету "Львівська політехніка" Юрій РОМАНИШИН;
  • в сімейній лізі команда родини ШАКУЛ (батька Віталія та доньки Катерини) з м. Кропивницького;
  • в лізі наставників переможцем серед викладачів ВУЗів та вчителів шкіл став учитель Кропивницької школи №25 Євген ОНИЩЕНКО.

Переможці і фіналісти турніру крім грамот і грошових призів, отримали щирі вітання від Заступника міністра освіти і науки України Вадима КАРАНДІЯ, Проректора КНЕУ імені Вадима Гетьмана Тетяна ОБОЛЕНСЬКА та Президента Турніру Володимира ГРИЩЕНКА.

Всеукраїнський бізнес-турнір «Стратегія фірми 2019», не дивлячись на спроби керівництва Міністерства молоді та спорту зірвати його проведення, пройшов успішно завдяки неймовірній підтримці Міністерства освіти і науки, Інституту модернізації змісту освіти та Організаційного комітету на чолі з Віталієм Паздрієм і засвідчив прагнення молоді України до отримання нових сучасних знань та компетентностей.

Соціально орієнтований проект Всеукраїнський бізнес турнір був заснований Компанією інтелектуальних технологій у 2014 році, як відповідь на виклики, які стали перед Україною та українською молоддю. Ми розуміли і розуміємо, що тільки озброєні сучасними знаннями та компетентностями молоді люди можуть забезпечити сталий розвиток країни. За минулі 5 років в Турнірі прийняло участь більше 10 800 учнів шкіл і студентів закладів вищої освіти. Турнір є безкоштовним для учасників і спрямований на формування в учасників сучасного мислення, вміння аналізувати навколишню інформацію, прогнозувати наслідки від прийняття можливих рішень і вміння приймати рішення.

 

Більше фото за посиланням на Гугл диску


Замовити сертифікат учасника/півфіналіста турніру "Стратегія фірми-2020"

Замовити сертифікат за посиланням

Детальніше

Деталі за телефоном:
+38 (097) 224-29-21 (Віталій Ярославович).

Положення про турнір

Інфодошка VII Всеукраїнського бізнес-турніру "СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2020" фінал

Вітаємо наших фіналістів: скачати тут
УВАГА! Перші ключі фіналістам будуть 13 квітня
онлайн фінал проходить з 13 до 17 квітня по 4 рішення в день

+38 (050) 561-61-12, +38 (063) 508-08-66 (Служба підтримки турніру), +38 (097) 224-29-21 (Віталій Ярославович, якщо критичні і особливо складні питання).

Детальніше

Положення про турнір

Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

МОН України рекомендує бізнес-симулятор ViAL+ до використання в освітніх закладах

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Всеукраїнський бізнес-турнір "Стратегія фірми" в соцмережах

   

Регіональний бізнес-турнір "Стратегія фірми: Кропивницький" у соцмережах

 

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua

Завантажити безкоштовну демо-версію ViAL+

Ключі для демо-версії

Для безкоштовної апробації ViAL+ завантажте і відкрийте дані файли-ключі:

Ключ для першого періоду

Ключ для другого періоду

Якщо ви берете участь в одному з наших турнірів, на його початку будуть надіслані подібні ключі для вашої компанії.

Апробація ViAL+ у Flash-форматі

Ігровий формат апробацї симуляції:

ЗАПУСТИТИ

Flash-відео:

У pdf-форматі: