VІІІ Всеукраїнський бізнес-турнір "Стратегія фірми-2021", який проводиться під егідою Міністерства освіти і науки України та за підтримки Київського національного економічного університету ім.В.Гетьмана, вже другий рік поспіль проходив в умовах карантинних обмеженнях, пов’язаних з пандемією короновірусу. Попри ці складнощі, на цьогорічному Турнірі було встановлені своєрідні  рекорди по кількості учасників. Учасниками Турніру стали 3 674 учасника та 2 438 команд з 25 регіонів України і 5-ти зарубіжних країн (Латвія, Литва, Німеччина, Польща, Словаччина).

Турнір абсолютно безкоштовно відкриває для учасників спектр знань, в якому головними компетентностями є вміння аналізувати, приймати рішення та прораховувати наслідки прийнятих рішень. Усі етапи Турніру, відбірковий, півфінал та фінал проходили в дистанційному форматі.

Учасниками турніру стали учні шкіл (2218 чол.), студенти (1089 чол.), вчителі і викладачі (272 чол.), сім’ї (115 чол.) з понад 118 міст, 38 селищ міського типу та 166 сіл України, які представляють 1075 закладів освіти: середньої, професійно-технічної і вищої освіти, у тому числі провідні університети країни.

Змагання інтелектуалів відбувалися протягом двох місяців в  чотирьох лігах:

  • учнівська ліга (1501 команда і 2201 учасників);
  • студентська ліга (707 команд і 1087 учасників);
  • ліга наставників (вчителі та викладачі) (202 команд і 271 учасника);
  • сімейна ліга (командна участь дитини і батьків/родичів 55 команд і 115 учасників).

Необхідно відмітити, що Компанією інтелектуальних технологій, яка є організатором Турніру, в рамках своєї освітньої діяльності та підготовки до Турніру було проведено:

  • Регіональні турніри, в яких прийняло участь більше 2 700 учасників;
  • IV Всеукраїнський вернісаж практикум для керівників закладів середньої освіти, методистів і вчителів, в яких прийняло участь більше 1 100 учасників;

Найбільша кількість учасників Турніру була з міста Києва, Кіровоградської, Київської, Дніпропетровської, Харківської, Львівської, Черкаської, Одеської, Миколаївської, Рівненської областях.

На відміну від минулих років в Турнірі помітно зросла кількість учасників з сільської місцевості Тернопільської, Харьківської, Чернівецької, Вінницької, Херсонської та інших областей, які продемонстрували високий рівень знань та гарні результати.

Переможцем Учнівської ліги став 11-класник Олександр Шаповал, Київська область, Ташанське НВО. Друге місце посів Олексій Джус (Чернівецька область,  11 клас, Заставнівська гімназія), а третє Ернест Федотов (Дніпропетровська область, 9 клас КЗ Знаменівський ЗЗСО-ДЗ).

Кращий учасник Студентської ліги цього року  — студент І курсу КНЕУ імені Вадима Гетьмана Дмитро Сотніченко. Другим у рейтингу став Максим Ландо з КПІ імені І. Сікорського. Третє місце виборов Нікіта  Хвастунов і  Анна Колосінська із КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

Найкращим наставником став вчитель НВО№25 з м.Кропивницького Онищенко Євген Вячеславович. На другій позиції стала команда новачків—заступників ЗОСШ фізико-математичного профілю №12 м.Чернігова Гірчак Наталія Леонідівна та Хрол Наталія Петрівна. Третє місце виборола Кривенко Оксана Іванівна (вчитель Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №10).

У Сімейній лізі найкраще зіграли родина Рубанова Данила Артемовича з м.Київ; сім’я Гуршалів з м.Світловодськ (Кіровоградська обл.)― подружжя Олександр й Оксана та їх донька Дар'я; і родина Сахарових з м.Одеса ― брат Андрій і сестра Софія та їх батько  Олексій Сергійович.

28 квітня 2021 року відбулося урочисте підведення результатів і нагородження переможців в онлайн режимі.

Учасників VIII Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми 2021» привітали Перший заступник Міністра освіти і науки України Микола Кизим і Президент Турніру Володимир Грищенко та Голова Оргкомітету Турніру Віталій Паздрій.

На урочистостях було озвучено про нагородження переможців відповідними дипломами Міністрства освіти і науки України та Оргкомітету і цінними призами.

Змагання за позиції лідерів ринку в потужному вітчизняному бізнес-симуляторі ViAL+ підвищує економічну грамотність українців, розвиває їхні особистісні й ділові компетентності, вчить досягати поставленої мети й високих результатів. А це необхідно для успішної особистості будь-якого віку, професії і соціального статусу.

 Скачати офіційну статистику про VІІІ Всеукраїнський бізнес-турнір "Стратегія фірми-2021" 

Під час проходження відбіркового етапу, півфіналу і фіналу VІІІ Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2021" фіналісти успішно пройшли курс інтерактивного навчання підприємництва за допомогою бізнес-симулятора ViAL+ обсягом 60 годин (2 кредита ECTS)

Вивчили такі модулі:

Модуль 1 ― Реєстрація компанії і запуск виробництва - 6 год.

Модуль 2 ― Проведення досліджень ринку і конкурентів - 12 год.

Модуль 3 ― Розробка і впровадження маркетингової стратегії - 12 год.

Модуль 4 ― Управління фінансами підприємства - 6 год.

Модуль 5 ― Проведення оцінки й аналізу результативності й ефективності діяльності підприємства - 12 год.

Модуль 6 ― Засади управління компанією в умовах економічної кризи і стагнації - 12 год.

 

Попри всі обмеження карантину, VIII Всеукраїнський бізнес-турнір «Стратегія фірми» під егідою Міністерства освіти і науки України України не тільки успішно відбувся, а й побив рекорди минулих років.

У дистанційному змаганні з управління smart-компаніями взяли участь 3674 гравця Шкільної, Студентської, Сімейної ліг і Ліги наставників з різних регіонів України. Новаторством цього року стало те, що у всіх без винятку лігах була можлива як індивідуальна, так і командна участь. Кількість зареєстрованих команд учасників теж стала рекордною — 2438 (3674 учасників).

«Стратегія фірми» щорічно організовується Компанією інтелектуальних технологій спільно з Інститутом модернізації змісту освіти, Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана та провідними закладами освіти України. А до участі у 2021 році долучилося понад 1015 закладів освіти всіх рівнів. Турнір абсолютно безкоштовно відкриває світ підприємництва всім і кожному, дає можливість відчути себе у кріслі директора компанії та керувати нею.

Переможцем Учнівської ліги став 11-класник Шаповал Олександр Володимирович Київська область Ташанське НВО. Друге місце посів Джус Олексій Васильович (Чернівецька область,  11 клас, Заставнівська гімназія), а третє Федотов Ернест Сергійович (Дніпропетровська область, 9 клас Кз Знаменівський ЗЗСО-ДЗ).

Кращий гравець Студентської ліги цього року  — студент І курсу КНЕУ імені Вадима Гетьмана Сотніченко Дмитро Євгенович. Другим у рейтингу став Максим Ландо з КПІ імені І. Сікорського. Третє місце виборов Хвастунов Нікіта Олександрович і Колосінська Анна Петрівна із КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

Найкращим наставником став вчитель НВО№25 з м.Кропивницького Онищенко Євген Вячеславович. На другій позиції стала команда новачків—заступників ЗОСШ фізико-математичного профілю №12 м.Чернігова. Третє місце виборола Кривенко Оксана Іванівна (вчитель Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №10).

У Сімейній лізі найкраще зіграли Рубанов Данило Артемович з м.Київ; сім’я Гуршалів з м.Світловодськ (Кіровоградська обл.)― подружжя Олександр й Оксана та їх донька Дар'я; і родина Сахарових з м.Одеса ― брат Андрій і сестра Софія та їх батько  Олексій Сергійович.

28 квітня 2021 року о 16:00 в онлайн режимі переможці були відзначені Дипломами за підписом Першого заступника Міністра освіти і науки України Миколи Олександровича Кизима й очільників організаційного турніру, а також переможці отримали цінні призи від мецената і Президента Турнір Володимира Грищенка. Запис трансляції нагородження доступний за посиланням: https://youtu.be/2gt57grKksA

Змагання за позиції лідерів ринку в потужному бізнес-симуляторі ViAL+ підвищує економічну грамотність українців, розвиває їхні особистісні й ділові компетентності, вчить досягати поставленої мети й високих результатів. А це необхідно для успішної особистості будь-якого віку, професії і соціального статусу.

Під час проходження відбіркового етапу, півфіналу VІІІ Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2021" півфіналісти успішно пройшли курс інтерактивного навчання підприємництва за допомогою бізнес-симулятора ViAL+ обсягом 30 годин (2 кредита ECTS)

Вивчили такі модулі:

Модуль 1 ― Реєстрація компанії і запуск виробництва - 6 год.

Модуль 2 ― Проведення досліджень ринку і конкурентів – 6 год.

Модуль 3 ― Розробка і впровадження маркетингової стратегії - 6 год.

Модуль 4 ― Управління фінансами підприємства - 6 год.

Модуль 5 ― Проведення оцінки й аналізу результативності й ефективності діяльності підприємства - 6 год.

 

Друзі, ще раз доброго дня. Маємо гарну новину.

Вже розроблені і доступні до замовлення ручки, блокноти, кружки, футболки і термоси з логотипами турніру.

Отримайте мотивуючі футболки, кружки, блокноти, адже кожен із нас "переможець".

Зробіть предзамовлення за посиланням: https://forms.gle/3ecut67AhnFEBtdWA 

Отримані кошти будуть направдені на підтримку турніру і розвиток наших проєктів.

Детальніше...

Ось і півфінал стартує 16 березня 2021 року у досить невизначеному і мінливому середовтщі! Вражень вистачає, і нових відкриттів турніру теж.

Цього року у нас відбулося суттєве оновлення учасників -- більше 85% вперше стали учасниками VIII Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2021". Впровадження групової участі у турнірі прийшлося до серця учасникам. Цей рік для нас став рекордним і за кількістю команд -- 2464, і за кількістю учасників  -- 3693 учасника. Будемо раді їхнім враженням і відгукам.

Дуже енергійно стартувала цьогорічна Ліга наставників. У півфінал вийшли 118 учителів і викладачів, які продемонстрували неабиякий діловий хист.

З кожним роком зростає Сімейна ліга -- 22 команди-півфіналістів вийшли у півфінал і продовжать змагатися за входження у 10-ку фіналістів.

Приємно здивувало, що серед півфіналістів Учнівської ліги є п'ятикласники, шестикласники, семикласники й восьмикласники. Якщо вони вже сьогодні успішно витримують конкуренцію з без п'яти хвилин випускниками ЗЗСО, то потенціал у них величезний.

Отже, нові компанії створено, новий капітал отримано. Переможці регіональних турнірів у межах "Стратегії фірми", які автоматично стають учасниками півфіналу, виходять на поле битви. Далі буде!

Список півфіналістів за підсумками відбору і лідерів регіональних турнірів можна  скачати тут.

А пезультати відбору подивитися тут

15.03.2021 о 19:00 буде вебінарі за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/87297418234?pwd=S0hmNjUrZ3Badmxab1R1Vng1SExSZz09 
або перегляд в Youtube: https://youtu.be/5pUhplB_1ew

Ось і настав час відкриття  VIII Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2021".
 
Запрошуємо на серію вебінарів:
 
- щодо встановлення симуляції ViAL+ пройде в понеділок, 01 березня 2021 року о 16:00.
 
- щодо організаційних питань по турніру пройде у вівторок, 02 березня 2021 року о 19:00.
 
- щодо прийняття першого і другого рішення у симуляції ViAL+ пройде в середу, 03 березня 2021 року о 19:00.
 
- щодо проходження третього періоду і подальших періодів симуляції ViAL+ пройде в четвер, 04 березня 2021 року о 19:00.
 
консультація щодо всіх аспектів участі у турнірі і користування симуляцією ViAL+ пройде в п'ятницю, 04 березня 2021 року о 19:00.
 
На них нагадаємо суть самого турніру, основні лайф-хаки щодо встановлення програми.
 
До вебінару у Zoom можна долучитися за єдиним посиланням:
 
Ідентифікатор конференції: 832 3656 8875, Код доступа: 447974
 
 

Міністерство освіти і науки України і ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти" підтримало проведення VІІІ Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми–2021».
15 лютого був підписаний Заступником Міністра освіти і науки України Лист МОН України №1/9-78 від 15.02.2021, який доступний за даним посиланням.
І нагадую, що реєстрація відкрита до 28 лютого 2021 року за посиланням: https://forms.gle/ewY96xjnQbmaF9dy7

З 6 січня 2021 року вже відкрита реєстрація на VIII Всеукраїнський бізнес-турнір "Стратегії фірми-2021"
за посиланням: https://forms.gle/26rtXr541hBQ43r47

Створюй власну компанію, приймай рішення, керуй активами і капіталом, долай конкурентів. Покажи свої сильні сторони як управлінця і справжньої бізнес-акули. Прорвись у фінал та отримай визнання всеукраїнського рівня.
Зареєструватися для участі в заході можна до 27 лютого 2021 року включно.

Етапи турніру:

Відбірковий етап, (групи по регіонах і віку, <40), 01.03 – 13.03.2021

Півфінал 16.03-10.04.2021

ВИРІШАЛЬНЕ ФІНАЛЬНЕ ЗМАГАННЯ у Києві –19-23.04.2021

 

Зареєструватися на бізнес-турнір "Стратегію фірми-2021"

За довідками звертатися за тел. +38(097)224-29-21, +38(050)-809-11-86 (Віталій Ярославович Паздрій).

 

Шановний учаснику, раді вітати Вас з практичним початком участі в VІІI Всеукраїнському бізнес-турнірі "Стратегія фірми-2021"!

Якщо зараз Ви читаєте цього листа, значить, можна привітати: Ви включаєтеся в запеклу і цікаву боротьбу за всеукраїнську першість у бізнес-змаганні!

Щоб почати участь у турнірі й управляти своїм тренінговим підприємством обов'язково встановлюємо на свій комп’ютер безкоштовну програму -- бізнес-симуляцію ViAL+: http://kint.com.ua/tmp/ViAl_Setup.exe. 

Ми не хочемо, що учасники "Стратегії фірми" повторювали одні й ті ж прикрі помилки, які можуть коштувати позиції в рейтингу. Тому зібрали топ-7 таких огріхів, щоб ви були обережні й не припускалися їх.

Отже, які дії гравців можна вважати нераціональними і чому це небезпечно для їхніх smart-підприємств?

1. Не дочитують листи розсилки до кінця, інколи навіть не відкривають їх.

У результаті файл-ключ не запускається у старій версії програми, рішення надходить не на той мейл і не опрацьовується або виникають інші проблеми. А все могло б бути гаразд, якби гравець був уважнішим і читав необхідну інформацію.

2. Рекламують продукцію тільки в одному сегменті.

Цим самим втрачаючи потенційну аудиторію клієнтів, на яку впливають інші види. Старе правило "не клади яйця в один кошик" діє практично завжди. Пам'ятайте про те, що, як і в реальному житті, у споживачів smart-ринку ViAL+ різні смаки й переконання. Хтось дивиться телевізор, а хтось вважає його "брехунцем". Для когось переконлива реклама в метро, а хтось її ігнорує. Усе як насправді.

3. Анулювання рекламного бюджету в цілому сегменті.

Що б ви подумали про компанію, яка раніше фігурувала скрізь, а потім різко "зникла з радарів"? Мабуть, як мінімум те, що в неї проблеми. А від проблем споживачі прагнуть триматися якнайдалі. І їхній лояльності до продукції аж ніяк не сприяє те, що ви пішли по-англійськи.

4. Закупляють обладнання по максимуму, у тому числі на кредитні кошти.

Скажемо відверто: така тактика у 95% зі ста веде до банкрутства. Тому що потім може елементарно бракувати коштів на модернізацію цих активів, закупівлю сировини тощо. А кредит доведеться виплачувати незалежно від того, яким був збут у попередньому періоді.

5. Будують декілька невеликих магазинів замість одного великого.

І таким чином переплачують за земельні ділянки, які у ViAL+ недешеві (як і в більшості українських мегаполісів, до речі). Розвинену мережу дрібних фірмових магазинів може собі дозволити досить багата компанія, яка закріпилася на ринку. Аж ніяк не новачок із обмеженим бюджетом.

6. Не використовують до кінця власні торгівельні площі.

Магазини, які не заповнюються продукцією і не працюють на повну силу, починають приносити збитки. Англійці недаремно говорять: use it or lose it (використовуй, або втратиш).

7. Не організовують доставку в магазини всіх видів продукції.

Кожна вироблена партія певного продукту (молока, сиру, простокваші, кефіру і т. д.) доставляється окремо. Утім, достатньо користуватися підказками програми, періодично заходити на вкладку оперативного контролю і перевіряти параметр розміщення продукції, щоб збут вашого товару був налагоджений відмінно.

Удачі вам у турнірі й мінімуму помилок!

Реєстрація на V Профорієнтаційний бізнес-турнір для старшокласників і студентства Київщини

Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Про КІНТ

Інформація про ТОВ "Компанія інтелектуальних технологій"

Юридична адреса:

04210, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграду, 12Ж

Для кореспонденції:

04210, м. Київ, а/с 189

Контакти:

+38 (050) 809-11-86,

+38 (097) 224-29-21

pr@kint.com.ua

director@kint.com.ua

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+

Реєстрація для студентів І і ІІ курсу КНЕУ ім. В.Гетьмана

для участі у блоці бізнес-симуляії ViAL+

 

Контакт: вайбер +380972242921 (Віталій Ярославович)

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua