Про нас

Компанія інтелектуальних технологій була створена у 2011 р. для розробки інновацій у сфері економічної освіти. КІНТ — креативна команда представників бізнесу, науковців і освітян. Нас не влаштовує протиріччя між змістом навчання в економічному ВНЗ та реальними вимогами ринку праці. Тому ми розробили інструменти для вирішення цієї проблеми.

Історія КІНТ почалася з унікальної та першої в Україні бізнес-симуляції ViAL+. Ця програма дозволяє управляти власною компанією на ринку симулятора, в живому середовищі учасників-конкурентів. ViAL+ дає змогу освоїти практику керівництва виробничим підприємством без жодних ризиків. На основі комп’ютерного симулятора були розроблені тренінги для школярів, студентів, учителів і викладачів економічних дисциплін, керівників навчальних закладів.

Проходячи дистанційну бізнес-практику в КІНТ, майбутні економісти й управлінці вчаться втілювати набуті в університеті знання у вирішенні конкретних завдань. Ми проводимо бізнес-турніри, які відкривають усім бажаючим їхні підприємницькі таланти. Найвідоміший із таких заходів КІНТ — Міжнародний бізнес-турнір «Стратегія фірми».

Щороку він збирає тисячі учасників з усіх областей України та інших країн. Місія КІНТ — допомогти новому поколінню українського бізнесу зреалізувати себе і вийти на європейський рівень. А це можливо тільки за наявності ефективної, прикладної, сучасної економічної освіти, яку ми творимо тут і зараз.

Останні новини КІНТ

Вітаємо переможців VI Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2019"

19 квітня 2019 року, у п'ятницю, завершився VI Всеукраїнський бізнес-турнір "Стратегія фірми-2019". Чотири місяці наполегливої роботи всієї команди, сумнівів, переживань, підйомів і падінь, радостей і суму. Майже 2 тисячі учнів, студентів, педагогів з усієї України і Польщі, Естонії стали учасниками турніру, 689 півфіналістів, 89 фіналістів. А за ці 6 років-- вже майже 11 тисяч учасників. 

Вітаємо наших переможців:
Учнівська ліга
1 місце: Сотніченко Дмитро Євгенович (Кропивницький)
2 місце: Овчинников Ярослав Сергійович (Сєвєродонецьк)
3 місце: Оліфер Максим Олександрович (Київ)
Студентська ліга
1 місце: Романишин Юрій Ігорович (Львів)
2 місце: Шаєнко Анна Анатоліївна (Світловодськ, Кіровоградська область)
3 місце: Бабич Олександр Миколайович (Київ)
Ліга наставників
1 місце: Онищенко Євген Вячеславович (Кропивницький)
2 місце: Гуршал Олександр Леонідович (Світловодськ, Кіровоградська область)
3 місце: Мамзенко Наталія Олександрівна (Кропивницький)
Сімейна ліга
1 місце: Шакула Віталій Вікторович і Шакула Катерина Віталіївна (Кропивницький)
2 місце: Лисенко Ольга Володимирівна і Книш Світлана Романівна (м. Ірпінь, Київська область)
3 місце: Гостудим Наталія Володимирівна і Гостудим Максім Олександрович (наймолодший учасник, 4ий клас) (с. Петрівське, Полтавська обл.).

Від імені Компанії Інтелектулаьних Технологій висловлюємо МОН України й особисто Заступнику Міністра освіти і науки України Вадиму Анатолійовичу Карандію, який підтримав і феєрично, професійно завершив турнір у Залі колегії МОН України. Дякую нашому давньому другу -- заступнику директора ІМЗО -- Гончаренко Наталії Миколаївні, команді віддділу цифроовї освіти й ІКТ --Оксані Мельник, Ірині Тропіній, Галині Коломієць-- за постійну підтримку і створення "маленьких", але значимих чуд і поступу вперед. Підтримка була постійною і від Вікторії Косик :)

Висловлюємо пошану і вдячність педагогічній спільноті -- Асоціації "Відроджені гімназії України", Інститутам післядипломної освіти, методистам, не байдужим педагогам і керівникам закладів, які долучилися і підтримали турнір-- тренінгами, заохоченнями, добрим словом. 
Як завжди вірним партнером виступив Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана--в особі Оболенської Т.Є., Садовника О.В., Вострякова О.В., команди відділу профорієнтації-- Яременко Мирослави і Ларікової Тетяни.

Не було б турніру, якби не самовіддана робота команди в особі трьох хлопців-- Андрія Устименка, Ігоря Меркулова, Іллі Плугатаря,-- двоє з них готується до ЗНО. Вони кожного дня і години відповідали на численні і часто не прості запити учасників. Лише у Телерам-каналі понад 16 тис. повідомлень за 1,5 місяці, а листи, а дзвінки, особисті звернення. Браво. Вдячний долі і Богу, що рядом є друзі-педагоги-- Задорожній Олександр і Чернобай Надія-- які просто сказали, що треба зробити-- зробимо. І робили на фіналі і не тільки.

Програма урочистої церемонії нагородження переможців в МОН України

Увага! У програму внесено корективи!

Шановні фіналісти бізнес-турніру "Стратегія фірми-2019", учасники бізнес-турніру "Стратегія фірми-2019".

Вже наблизилося 19 квітня-- день урочистої церемонії нагородження переможців VI Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2019".

Програма урочистого нагородження:

10:25 -- збір біля входу з колонами у І корпус Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, за адресою: просп. Перемоги, 54/1, ст.м. Шулявська.

10:30-10:50 -- майстер-клас від декана факультету економіки та управління Олександра Володимировича Вострякова на тему: "Тонкощі вибору і навчання в університеті". 246 ауд. (2-ий поверх).

10:50-11:00 -- зустріч з деканами факультетів Міжнародної економіки і менеджменту Юрієм Мечиславовичем Солодковським, Обліку і податкового менеджменту Миколою Івановичем Бондар , 305 ауд. (3-ій поверх).

11:00-12:00 -- майстер-клас "Як приймати управлінські рішення" від доцента кафедри психології і педагогіки, канд.пед.наук Юлії Олексіївни Матвієнко.

12:30-13:00 -- збір біля Міністерства освіти і науки України за адресою: просп. Перемоги, 10.

13:30-14:30 - урочисті заходи у залі колегії МОН України за участю Заступника Міністра освіти і науки України Карандія В.А.

14:30-15:00-- вручення всім фіналістам Дипломів лауреата, сертифікатів півфіналістам.

Для не фіналістів очного етапу обов'язкова реєстрація до 22:00 18 квітня 2019 року: https://forms.gle/SiemJ85e9TTUFPjn7

 

Всім учасникам VI Всеукраїнського бізнес-турнір "Стратегія фірми-2019"

Висловлюємо вдячність за активну і наполегливу участь кожному активному учаснику півфіналу VІ Всеукраїнського бізнес-турнірі "Стратегія фірми-2019".  
Із завмиранням серця слідкували за кожним днем змагання. І Ви вже отримали потужне навчання підприємливості, уміння приймати рішення. Не всі стали фіналістами.

Але пам'ятайте!

Детальніше...

Фіналістам щодо участі у фіналі

Вітаємо, півфінал VI Всеукраїнського бізнес-турніру "Стртегія фірми-2019" завершився 30 березня. Результати півфіналу можна прочитати за посиланням.

Вітаємо наших фіналістів. Список фіналістів можна скачати тут.

Перший вхідний файл-ключ буде 04-15 квітня рішення будуть в режимі он-лайн (по понеділках-суботах). 17-19 квітня очна частина у Києві.

Детальніше...

Зворотній зв"язок для учасників турніру "Стратегія фірми-2019"

Будемо вдячні за Ваші враження по турніру

За посиланням

 Положення про турнір

Інфодошка VI Всеукраїнського бізнес-турніру "СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2019" нагородження

Чекаємо всіх фіналістів і зарєестрованих на урочисте нагородження 19квітня  о 12:45 біля входу в МОН України
Такожа запрошуємо 19 квітня 2019 року о 10:30-12:00 відбудеться зустріч у Киїському національному економічному університеті імені Вадима Гетмана (КНЕУ). 

Детальніше

+38 (050) 561-61-12, +38 (063) 508-08-66 (Служба підтримки турніру), +38 (097) 224-29-21 (Віталій Ярославович, якщо критичні і особливо складні питання).

Положення про турнір

Замовлення Сертифікату про проходження курсу управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Детальніше ТУТ.

Про КІНТ

Інформація про Компанію інтелектуальних технологій

Юридична адреса:

04210, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграду, 12Ж

Для кореспонденції:

04210, м. Київ, а/с 189

Контакти:

+38 (050) 809-11-86,

+38 (097) 224-29-21

pr@kint.com.ua

Компанія інтелектуальних технологій на Facebook

 

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду? Пишіть на support@kint.com.ua або заповніть форму!

Завантажити безкоштовну демо-версію ViAL+

Ключі для демо-версії

Для безкоштовної апробації ViAL+ завантажте і відкрийте дані файли-ключі:

Ключ для першого періоду

Ключ для другого періоду

Якщо ви берете участь в одному з наших турнірів, на його початку будуть надіслані подібні ключі для вашої компанії.

Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

Апробація ViAL+ у Flash-форматі

Ігровий формат апробацї симуляції:

ЗАПУСТИТИ

Flash-відео:

У pdf-форматі: